KUŘICE

KUŘICE2018-09-11T08:54:41+00:00

Odchované kuřice, neboli mladé slepičky DOMINANT CZ ve stáří od 6 do 18 týdnů, je možné zakoupit především u našich odběratelů jednodenních kuřat, prakticky po celé České republice. Tito chovatelé realizují odchovy kuřic pro drobné chovatele.

Naši největší odběratelé celé své podnikání zaměřují pouze na odchovy nosné drůbeže. Mají vybudovánu vlastní odbytovou síť prodeje kuřic prostřednictvím prodejců na trzích drobných hospodářských zvířat. Budují vlastní prodejní místa nebo uzavírají dohody s prodejnami typu bývalého podniku Jednota nebo s prodejci chovatelských potřeb.

Tito prodejci berou záznamy a objednávky na kuřice DOMINANT CZ. Podle požadovaného termínu pak dodávají přesný počet kuřic dle jednotlivých barevných rázů.

Péče o kuřice

Významným předpokladem úspěšné vysoké produkce vajec při nákupu odchovaných kuřic, tj. mladých slepiček, od zkušených chovatelů je odolnost vůči běžným nemocem zajištěná vakcinací slepiček proti Markově nemoci, proti kokcidióze, infekční bronchitidě a bursitidě a proti pseudomoru drůbeže. Po celou dobu odchovu jsou kuřičky pod veterinárním dohledem.

Zájemce o odchované kuřice z oblasti Třebíče a okolí můžeme uspokojit z vlastních odchovů společnosti Líheň Studenec,s.r.o.. Ostatním poskytneme kontakt na naše odběratele kuřat programů DOMINANT CZ ve Vašem nejbližším okolí.